Krytycy.pl

30 10 2007

Podobnie jak wielu moich znajomych także i ja postanowiłem dołączyć do społeczności serwisu Krytycy.pl. Nie będę się tu rozpisywał na temat funkcjonalności i sposobów działania owej witryny – zainteresowanym powiem jedynie iż wszystkie niezbędne informacje można bez problemu znaleźć na stronie Krytycy.pl. ;) W skrócie mówiąc firmy zainteresowane promowaniem swoich usług, produktów także w blogosferze zapraszają bloggerów do wzięcia udziału w kampani (bądź też tworzą tzw. otwartą kampanię. Osoba które podejmie się napisania i opublikowania na swoim blogu tekstu dotyczącego zleconego przez tę firmę produktu ma na zrobienie tego 3 dni. Każdego użytkownika serwisu obowiązują ustalone zasady etyczne – informacje zawarte we ‚wpisach sponsorowanych’ powinny być więc prawdziwe, bez przekłamań; blogger aby zachować swoją wiarygodność zobowiązany jest aby w poście o charakterze komercyjnym poinformować o tym swoich czytelników. Jak zapewniają autorzy witryny, serwis Krytycy.pl powstał aby ułatwiać przestrzeganie zasad etycznych i zwiększać bezpieczeństwo zawieranych umów, myślę więc że nie należy obawiać się tego typu innowacyjnych pomysłów, a wręcz przeciwnie – wypróbować na pewno warto.

Jako jednak że regulamin WordPress.com nie zezwala na publikowanie treści komercyjnych,  wpisy takowe będą pojawiać się jedynie na Joggerze. Cena – tylko 35PLN, a liczba czytelników – podwójna. ;)

Reklamy

Działania

Informacja

5 Komentarzy

4 11 2007
agart

Bardzo podoba mi się ta idea, tylko skąd nazwa krytycy.pl ?

28 05 2008
ParalyserX

Ja nie wiem :P
Informatyk, a skąd wiesz, że regulamin WP zabrania publikowania wpisów komercyjnych?

28 05 2008
Trivelt

Raczej normalną rzeczą jest, iż przed założeniem konta w serwisie wypada zaznajomić się z jego zasadami i regulaminem. Dla pewności jednak, w późniejszym czasie pisałem na ten temat (komercyjne wpisy) na forum WordPress.com.

28 05 2008
ParalyserX

Właśnie chwilę temu otrzymałem odpowiedź na forum WP… niestety… Ale dlaczego? Przecież niektórzy też piszą posty komercyjne na blogu w wordpress.com…

28 05 2008
ParalyserX

PS. Z tego co wiem, wpis komercyjny z serwisu Krytycy.pl powinien być umieszczony przez przynajmniej 30 dni – więc znaczy to, że można go potem usunąć :) No to najwyżej będę publikować posty komercyjne, a potem szybko pisać następne, tak, aby ten komercyjny nie był pokazywany na stronie głównej :P No albo zmienię datę wpisu…

PS2. Już jeden komercyjny post napisałem :(

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s
%d blogerów lubi to: