PHP Solutions 6/2007

31 10 2007

PHP Solutions 6/2007

Cena: 29,80

Tematem najnowszego numeru czasopisma PHP Solutions jest Google Web Toolkit. Autor w przystępny sposób opisuje zalety oraz wady GWT. Z artykułu dowiemy się także jakie możliwości wykorzystania i rozbudowania narzedzi języka Java przy pomocy JavaScriptu daje GWT. Na płycie CD dołączonej do magazynu zajdziemy pełne wersje dwóch interesujących aplikacji: FoxEdit oraz kED 2.1.4.0. Na płycie zamieszczono również szablony stron WWW.

PayPal to najpopularniejsza forma płatności elektronicznych w zagranicznych serwisach, nadszedł już chyba odpowiedni moment abyś i Ty się z nią zaznajomił. W swojej publikacji Mariusz Wielkopolski przedstawia plusy i minusy tej technologi, opisuje również jak założyć konto w systemie PayPal oraz zintegrować płatności ze swoją stroną internetową. Z artykułu dowiemy się też jak testować moduł płatności nie używając prawdziwych pieniędzy.

Jeżeli planujesz zarabiać w Internecie: prowadzić e-sklep, korzystać z programów partnerskich etc. aby osiągnąc dobre rezultaty niezbędni są użytkownicy (a konkretniej ich dosyć duża liczba na Twojej stronie). Wyjściem jest oczywiście wykupienie kompleksowej kampani reklamowej, jest to jednak dość drogie przedsięwzięcia. Znacznie lepiej jest się zainteresować SEO (Search Engine Optimization) i SEM (Search Engine Marketing). Artykuł poświęcony właśnie tym zagadnieniom opublikowany w najnowszym PHP Solutions opisuje podstawowe aspekty związane z przeprowadzeniem kampanii marketingowej pod kątem działań SEO i SEM.

Symfony Framework był tematem poprzedniego wydania PHP Solutions. W tym jednak numerze autor skupia się już nie na instalacji i konfiguracji w/w frameworka, ale przede wszystkim na modułach i ich metodach. Postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w artykule napiszemy prostą aplikację backend dla administratora.
Poza tym w numerze:

  • Vanilla
  • PHP i WAP
  • Delphi for PHP
  • Creole
  • AJAX w CakePHP
  • Atom
Reklamy

Działania

Informacja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s
%d blogerów lubi to: