Blogowisko.org

12 11 2007

Niedawno w Sieci pojawił się kolejny serwis społecznościowy polskiej blogosfery – Blogowisko.org. Na razie funkcjonalność nie jest zbyt rozbudowana – witryna służy jedynie za katalog blogów. Sprawia jednak wrażenie miłej dla oka witryny – układ danych na stronie jest przejrzysty, na pochwałę zasługuje także estetyczna oprawa graficzna. Użytkownicy mają możliwość oceniania dodanych witryn co umożliwia prostą selekcję blogów. Przyznam że osobiście pomysł jak i jego realizacja spodobał mi się, z pewnością będę więc kibicował dalszemu i pomyślnemu rozwojowi Blogowiska.

.

Reklamy

Działania

Informacja

5 Komentarzy

12 11 2007
Konrad

Jest już trochę tych serwisów… ten prezentuje się całkiem, całkiem. Będzie trzeba się zarejestrować.

13 11 2007
sl3dziu

Tylko czepu do jasnej cholery, wszędzie gdzie się nie zajrzy są te ‚słoneczkowate’ guziki z tekstami typu ‚Beta’ albo ‚New version’. Szlag mnie już trafia jak je widzę

13 11 2007
sl3dziu

czemu* ^_^

13 11 2007
Informatyk

sl3dziu: cóż, taka ta łeb-dwa-zerowa moda. ;)

Po kilkudniowym pobycie mojego bloga na Blogowisku zdążyłem juz zaobserwować to czego wiele osób się obawiało – mianowicie wiele osób nie ocenia blogów pod kątem merytorycznym czy nawet estetycznym, po prostu dają ‚jedynki’ lub nawet zera aby zaniżyć innym oceny, w ten sposób serwis nie osiągnie jednak toplisty najlepszych blogów…

13 11 2007
Blogowisko.org

sl3dziu: „słoneczko” już swoje odleżało więc zostało zdjęte, natomiast napis Beta jeszcze przez jakiś czas pozostanie. Serwis wciąż jest rozbudowywany, ciągle dostajemy od użytkowników e-maile z propozycjami poprawek za co serdecznie im dziękujemy :)

Informatyk: Dziękujemy za opinię, opracowujemy system który pozwoli nam na „wyłapywanie” użytkowników umyślnie zaniżających oceny. W przypadku potwierdzenia takiego zdarzenia użytkownik zaniżający oceny zostanie o tym poinformowany a punkty nadane przez niego cofnięte.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s
%d blogerów lubi to: