hakin9 4/2008

18 04 2008

hakin9 4/2008

Cena: 29,80 PLN (stawka VAT: 0%)

W sprzedaży dostępny jest już kwietniowe wydanie magazynu hakin9. Tematem miesiąca jest hakowanie WIFI. Z artykułu Grzegorza Błońskiego dowiemy się więc między innymi czym jest WEP i w jaki sposób przeprowadza się atak aby go złamać. Na dołączonym do czasopisma nośniku CD, oprócz tradycyjnego hakin9 live znajdziemy także takie programy jak Advanced EFS Data Recovery, Advanced Registry Tracer (pełne wersje), ArcaVir 2008 System Protection (trial 60-dniowy) oraz film instruktażowy Błędy w użyciu funkcji include().

Gadu-Gadu jest najpopularniejszym w Polsce komunikatorem internetowym. Z usług tej sieci korzysta kilka milionów osób. Łatwo się niestety przekonać, że protokół GG nie jest doskonały. W publikacji pt. Przejmowanie wiadomości Gadu-Gadu omówiony został sposób przesyłania wiadomości w tym protokole. Czytelnik znający C#.NET nie powinien mieć problemów z praktycznym zastosowaniem informacji zawartych w tekście

Jesteś ciekaw jak funkcjonują programy antywirusowe? Jakie algorytmy wykorzystuje się w nich? Choć w małym stopniu, odpowiedzi na takie pytania powinien udzielić artykuł Jakuba Dębskiego Programy antywirusowe od środka. Po przeczytaniu tego tekstu, z pewnością uzyskamy przejrzysty obraz na temat najczęściej stosowanych w antywirusach technik.

Poza tym w numerze:

  • Użytkownik kontra wirusy
  • Hakowanie Bluetooth
  • Odzyskiwanie danych
  • Bezpieczne a niebezpieczne aplikacje
  • Robactwo w kodzie
  • Ochrona informacji biznesowych
Reklamy

Działania

Information

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
%d blogerów lubi to: