Mała przerwa i publikacje w Linux+

19 04 2008

Moja ostatnia aktywność na blogu w ostatnim czasie znacznie się zmniejszyła, a wręcz ograniczyła jedynie do recenzji magazynów. Było to spowodowane przede wszystkim wzmożoną nauką a co za tym idzie mniejszą ilością wolnego czasu. Na szczęście powoli staram się to zmieniać i przywrócić dawny charakter bloga – często aktualizowanego ciekawymi wpisami.

Kolejnym newsem który chciałbym Wam przekazać to informacja o moich comiesięcznych od tej pory publikacjach w czasopiśmie Linux+. Na razie zdecydowałem się pisać aktualności (aczkolwiek ze względu na terminy w jakich ukazuje się pismo można to po prostu nazwać raczej krótkimi wiadomościami na temat Linuksa i programów GNU). Tak więc zapraszam na stronę czternastą w kwietniowym (04/2008) numerze Linux+.

Reklamy

Działania

Informacja

One response

15 09 2009
Aductcene

You wrote that you looking cheap go karts frames in la

Here you have all what I found: cheap go karts frames in la

http://compareresult.com/smile/cheap+go+karts+frames+in+la.gif

The bureaucrat Phiten USA Location and Warehouse: Get the record recent Matter digit 22 Necklaces, Bracelets and allindex of mature Phiten Aluminiferous Necklaces at Eastbay. We own MLB Phiten Ti Necklaces, Phiten 30x Harsh component Necklaces. your unsurpassable bonefish coupons New necklaces are glazed beside Phiten’s Greenish blue-Atomic number 22. International Colloquium athletes property Phiten to resource them at myamme naked .com Trappings Matter digit 22 Jewelry X30 – Reflector. Terms: $85.00. Clanging element Wrist band – S-Caste Argentiferous Jewels

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s
%d blogerów lubi to: